Aerusurf ehk SUP

SUP
SUP

Reisimine on keeruline ja tuleb leida uusi puhkamise ja vaba aja veetmise väljundeid. Üks äge ja aina enam populaarsust koguv vaba aja veetmise liik on suppamine ehk aerusurf. See pakub palju erinevaid võimalusi, võid lihtsalt siledal veel liuelda, ekstreemsetess lainetesse hullama minna, SUP-joogat ja SUP-fitnessi harrastada, rabamatkadel osaleda, otse päikeseloojangusse sõita, SUP-maratonil osaleda.
Suppamine hoiab Sind heas vormis ning treenib kogu keha. Boonusena on sel treeningul alati fun factor juures ja treening on alati nauditav.
Aerusurfiga saavad hakkama kõik. Kui oled algaja, võta aerusrfi koolitus või liitu mõne surfiklubi juures pakutava õhtuse SUP-matkaga, seal on juhendaja kaasas, kes annab esimesi näpunäiteid ja hoiab Sul kogu matka jooksul silma peal. Alustuseks sobib suur ja stabiilne laud.
Kui soovid juba intensiivsemat treeningut, siis võid minna laineid püüdma või teha korraliku intervall- treeningu, näiteks 5 minutit soendust, 10 minutit kiiret aerutamist, 10 minutit aeglast aerutamist, 2 minutit lõõgastust .
SUP-jooga ja SUP-fitness treenivad lisaks tavapärastele lihastele veel lihaseid, mida vajad tasakaalu hoidmiseks ja teevad seega harjutused intensiivsemaks. SUP-jooga ja SUP-fitnessi tunde leiad ka surfiklubide tunniplaanidest.
Kui mõtled oma laua soetamisele, kaalu läbi hoolega, millist lausa Sul vaja on ja kas oled valmis selleks, et lauda igalepoole kaasa vedada ning täis pumbata ning kas sul on kodus võimalus laua kuivatamiseks. Kui Su suppamised piirduvad mõnikord mõnusa merelkäigu või rabamatkaga, siis kindlasti on mõistlikum lauda rentida. Kui oled arusaamisele jõudnud, et suppamine on su tõsine kirg ja armastus, vali laud vastavalt oma eelistustele ja naudi iga mõnusat elamist, mida aerusurf pakub!

Lisaja: Kristi Uncategorized