AERUSURF EHK SUP

Aerusurf ehk SUP (lühend inglise keelest stand up paddle surf) on pärit Havailt. Nimelt pidid surfitreenerid laual püsti seisma, et õpilasi paremini näha ja sellele aitasid kaasa suur laud ja aer. Mandri USA-sse jõudis aerusurf ehk SUP surf 2000ndal aastal ja on tänaseks vallutanud ka Euroopa ning Eesti. Tõsi küll, lainetelt on kolitud siledasse vette ja eriti populaarsed on jõe- ja järvematkad ning vaikse ilmaga mererandades päikeseloojangumatkad. Tõsisemad aerusurfarid kasutavad aerulauadu ka laevalainete võtmiseks ja võitlevad tormisel merel suurte lainetega.

Aerusurf siledal veel on kõikidest surfialadest kõige kergemini omandatav ja lauale saab juba esimesel tunnil. SUP surf ehk aerusurf on väga hea lisatreening sportlastele ja viimasel ajal on hakatud korraldama tõsiseid aerusurfile suunatud võistlusi-maratone.

SUP- ehk aerulaual saab edukalt praktiseerida ka fitnessi ning väga ilusaid elamusi pakub näiteks päikeseloojangu SUP jooga.

SUP koolitus

KOOLITUS


AERUSURFIMATKAD

Tule naudi kvaliteetaega merel!
Päikeseloojangu SUP matkad toimuvad igal õhtul (v.a. tugeva maatuulega).
Matk sisaldab kogu matkaks vajalikku varustust ning instruktori juhendamist. Hea õnne korral saad lisaks emotsioonidele kaasa ka kaunid fotod endast ja päikeseloojangust. Kõigile osalejatele kuum või külm jook surfiklubi kohvikust. Kui Sa pole kunagi varem surfiga kokku puutunud, siis on see just õige algus ja kui Sa juba oled, siis Sa juba tead kui äge see on!

BRONEERIMISEKS VÕTA ÜHENDUST


SUP JOOGA

Meie SUP-jooga harjutused põhinevad Ashtanga jooga lihtsamatel harjutustel.  Mati asemel treenime suurel surfilaual merel, kus lõõgastus ja rahulolu on garanteeritud. Harjutused on lihtsad, aga nõuavad piisavalt keskendumist ja tähelepanu iseendale, võid kindel olla, et tunni ajal mõte poenimekirjale ei liigu!
 
Juhendatud tunni hind 15 EUR, kohtade arv on piiratud, registreeri ennast tundidesse varakult


AERUSURFILAUA LAENUTUS

SUP varustus

SURFIPIDU

Tule tähista oma sünnipäeva, poissmeeste või tüdrukute õhtut ja miks ka mitte koolilõpetamist surfiklubis. Matkajuht viib osalejad SUP laudadel merele, tuulevaikse ilmaga on suurel surfilaual võimalus klaase kokku lüües eriti pidulik meeleolu luua. Merelt tulles saabb edasi pidutseda surfiklubi terassil.

HIND KOKKULEPPEL