AERUSURF EHK SUP

Aerusurf ehk SUP (stand up paddle surf) on pärit Hawaiilt. Nimelt pidid surfitreenerid laual püsti seisma, et õpilasi paremini näha ja sellele aitasid kaasa suur laud ja aer. Mandri-USAsse jõudis aerusurf ehk SUP surf 2000ndal aastal ja on tänaseks vallutanud ka Euroopa ning Eesti. Tõsi küll, lainetelt on kolitud siledasse vette ja eriti populaarsed on jõe- ja järvematkad, ning vaikse ilmaga mererandades päikeseloojangumatkad. Tõsisemad aerusurfarid kasutavad aerulauadu ka laevalainete võtmiseks ja võitlevad tormisel merel suurte lainetega.

Aerusurf siledal veel on kõikidest surfialadest kõige kergemini omandatav ja lauale saab juba esimesel tunnil. SUP surf ehk aerusurf on väga hea lisatreening sportlastele ja viimasel ajal on hakatud korraldama tõsiseid aerusurfile suunatud võistlusi ja maratone.

SUP- ehk aerulaual saab edukalt praktiseerida ka fitnessi ning väga ilusaid elamusi pakub näiteks päikeseloojangu SUP jooga.

SUP koolitus

KOOLITUS


AERUSURFIMATKAD

Tule naudi kvaliteetaega merel!
Päikeseloojangu SUP matkad toimuvad igal õhtul (v.a. tugeva maatuulega).
Matk sisaldab kogu matkaks vajalikku varustust ning instruktori juhendamist. Hea õnne korral saad lisaks emotsioonidele kaasa ka kaunid fotod endast ja päikeseloojangust. Kõigile osalejatele kuum või külm jook surfiklubi kohvikust. Kui Sa pole kunagi varem surfiga kokku puutunud, siis on see just õige algus ja kui Sa juba oled, siis Sa juba tead kui äge see on!

BRONEERIMISEKS VÕTA ÜHENDUST


SUP JOOGA

SUP koolitus

Kõik juba teavad, et jooga rahustab meeli ja hoiab keha vormis, aga kui sinna lisada veel värske mereõhk ja uued väljakutsed, mida nõuab SUP laual tasakaalu hoidmine, siis on tulemus lausa fantastiline.

Mis siis täpsemalt on SUP jooga? SUP jooga on joogapraktika SUP laual, mida viiakse läbi mõnel veekogul. SUP jooga kasulikkus seisneb uute lihaste tugevdamises, stressi maandamises (merekohin, linnulaul vms looduse hääled), painduvuse ja tasakaalu arendamises ja uute hingamistehnikate õppimises.

SUP jooga ühendab endas suppamise, jooga ja meditatsiooni ja on kindlasti üks parimaid lõõgastusi meie praegusel heitlikul ajal.

Juhendatud tunni hind 15 EUR, kohtade arv on piiratud, registreeri ennast tundidesse varakult.


AERUSURFILAUA LAENUTUS

SUP varustus

SURFIPIDU

SUP varustus

Tule tähista oma sünnipäeva, poissmeeste või tüdrukute õhtut ja miks ka mitte koolilõpetamist surfiklubis. Matkajuht viib osalejad SUP laudadel merele, tuulevaikse ilmaga on suurel surfilaual võimalus klaase kokku lüües eriti pidulik meeleolu luua. Merelt tulles saab edasi pidutseda surfiklubi terassil.

HIND KOKKULEPPEL