FIRMAÜRITUSED

Kui soovid oma ettevõtte töötajaid motiveerida, arendada nende meeskonnatöö oskuseid või mõnd tähtsat sündmust tähistada, siis on meil Sulle pakkuda midagi, mis igaühel silmad särama lööb.

Lohesurf ja SUP ehk aerusurf on kogu maailmas kõige kiiremini kasvava harrastajate arvuga veespordialad ja sobivad suurepäraselt  Eesti oludesse. Korraldame firmaürituste raames lohesurfi koolitusi vees ja lumel ning aerusurfikoolitusi ja –matkasid kevadest sügiseni.

On need siis firma suve- või talvepäevad, meeskonnatöö koolitus või hoopis kellegi sünnipäev, siis meie hoolitseme selle eest, et kohale tulnud kolleegid/sõbrad/pereliikmed saaksid väljaspool tavakeskonda lõõgatudes, nautida aktiivset puhkust.

Üritusi viime läbi Teie soovitud paigas üle Eesti ja vajadusel ka välismaal.

Ürituste läbiviimiseks on Teie käsutuses kvaliteetne surfivarustus, kogenud ja rõõmsameelsed instruktorid, suvel võimalus kasutada Stroomi Surfiklubi majakest, kohvimasinat, külmikut. Sügisest kevadeni on meil pakkuda termosed kuumade jookide jaoks.

Konkreetse pakkumise jaoks saada meile palun info, millist üritust soovid korraldada, osalejate arv ja soovitud asukoht.

VÕTA ÜHENDUST

firmaüritus