LOHESURF

Lohesurf on kõige populaarsem ekstreemspordi ala maailmas. Selle omandamiseks kulub kogenud instruktori käe all 6-10 tundi ja Stroomi Surfiklubis õpetatakse seda rahvusvaheliste standardite järgi.

Koolituste hinnad sisaldavad kogu vajalikku varustust (kalipso, trapets, kiiver, lohe, poom ja laud).

SISSEJUHATAV KOOLITUS

Sissejuhataval koolitusel räägitakse, kuidas vältida ohtlikke olukordi, valida õiget varustust ning hinnata ilmastikuolusid. Õpetatakse lohe kokkuseadmist ning räägitakse, kuidas lohe ja laud tuule abil liikuma saada.
Praktiliseks osaks on treeninglohe lennutamine. Sissejuhataval koolitusel näidatakse Sulle ära ka tuuleaken, nii teoorias kui praktikas, ja saad lohe enda külge pannes tunda lohe ning tuule poolt tekitatud jõudu ning otsustada, kas soovid edasi õppida ja tõsiselt lohetamisega tegelema hakata.

Lohesurfi sissejuhatav koolitus on mõeldud nii neile, kel kindel soov surfariks saada, kui ka neile, kes lihtsalt pere, sõprade või kolleegidega koos midagi lõbusat ning veidi ekstreemsemat värskes õhus ette tahavad võtta.

VÕTA ÜHENDUST
Lohesurf koolitus

TÄISKOOLITUS

Kui oled otsustanud lohesurfi kindlasti selgeks õppida, siis meie juures saad seda teha kogenud ja litsentseeritud instruktori juhendamisel kiiresti ja ohutult.

Kuna inimesed omandavad õpitut erineva kiirusega, siis oleme paindlikud ja arvestame lohesurfi õpetamisel kliendi tempoga. Uute harjutustega alustame alles siis, kui eelmised selged. Lohesurfikoolituse hinna aluseks on tund. Maksad vastavalt õppimiseks kulutatud tundidele.

Kui soovid saada iseseisvaks surfariks ja õiget varustust rentida, tuleb läbida kaks esimest allpool välja toodud lohesurfi koolituse taset. Kolmas koolitus on edasijõudnutele, kes tahavad ka lohega hüppama õppida.

Kui sissejuhatav koolitus on läbitud, siis alustame sealt, kus sissejuhatav koolitus lõppes.

Lohesurfi koolitused toimuvad vastavalt tuule suunale Stroomi rannas, Paljassaares, Pärnus, Püünsis, Häädemeestel, Saaremaal. Lohesurfi koolituse ajad lepime kokku vastavalt tuuleprognoosile.

Koolitusel soovitame osaleda 1-2 inimesel korraga. Nii on õppimisprotsess kõige efektiivsem. Grupikoolitused (alates 3 inimest) on pigem mõeldud selleks, kui otsid sõpradega lõbusat ajaviidet, aga soovid samal ajal ka midagi uut ja kasulikku omandada.

VÕTA ÜHENDUST
Lohesurf koolitus

SNOWKITE EHK LUMESURF

Kui soovid lohesurfi kiiresti selgeks õppida, siis talvel on selleks suurepärane võimalus. Lumel lohe ja lauaga liikuma saada on oluliselt lihtsam kui vees. Lumesurfi koolitus kestab 3-4 tundi ja koolitusel osaleb 1-2 inimest. Koolituse hind sisaldab kogu õppimiseks vajalikku varustust, v.a. lumelaua saapad.

VÕTA ÜHENDUST
Lohesurf koolitus