480€

Surfi-ja joogalaager 2023

Hõbekala, Hiiumaa
8. sep. - 10. sep. 2023

8.-10.09. 2023


Oled ammu imetlenud värvilisi lohesid ja kadestanud päevitunud lõbusaid surfareid? Nüüd ei pea Sa enam eemalt vaatama, kutsume Sind septembri alguses osalema laagrisse, kus saad kogeda muretut surfarielu ja proovida erinevaid surfistiile. Laagripäevad algavad mõnusa joogatunniga ja lõppevad surfijuttudega saunas, sinna vahele jäävad erinevad surfi töötoad (lohesurfi teooria, lohesurfi praktika*, tiivasurfi teooria, tiivasurfi prakatika*, SUP teooria, SUP praktika).
*Tuule puudumisel SUP matk ja SUP jooga tunnid.
Ööbimine imelises Hõbekala võõrastemajas, mugavates 3-inimese tubades. Mõnusa kõhutäie eest hoolitseb Liina Karron, kes nimetab end tagasihoidlikult tervisliku toitumise entusiastiks, aga kes on tegelikult Hea Toidu Võlur.
Surfikoolitusi viivad läbi Kristi Pähklimägi ja Erkki Soosaar, kel on lohesurfiõpetamise kogemusi Eestis ja välismaal rohkem kui 10 aastat. Erkki on surfikama maaletooja ja teab Sulle kindlasti anda parimat nõu surfivarustus asjus. SUP koolitusi viib läbi Riina Aitai, kes on suppamisega tegelenud alates sellest ajast, kui Stroomi Surfiklubi loodi ehk 7 aastat. Joogat õpetab Kristi, kes on joogaga tegelenud 7 aastat.
Kõik asjaosalised teevad oma tööd hingega, oled laagris hoitud ja lahkud uute teadmistega.

Hind 480 EUR, sisaldab 2 ööd majutust Hõbekala võõrastemajas, 2 hommikusööki, 2 õhtusööki, kerged vahepalad, 2h lohe- ja tiivasurfi teooriat, 3h lohesurfi praktikat, 3h tiiva-ja SUP praktikat. Kohad väga piiratud, broneerimiseks kirjuta kristi@kiteboarding.ee